Opinie o Nas
Skontaktuj się z Nami

Oświetlenie elewacyjne 

Oświetlenie elewacyjne

Oświetlenie elewacyjne pozwala ukazać daną budowlę w czasie mroku. Podświetlenie elewacji jest również formą dekoracji, dzięki której interesujące szczegóły budowli będą wyraźniej widoczne. Taki rodzaj oświetlenia wpływa na lepszą prezentację obiektu. Można użyć lamp w kilku rodzajach w zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 128 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 128 elementów

Oświetlenia elewacyjne szeroki wybór

od ściany do ściany

Oświetlenie elewacyjne jest szczególnie dobrym pomysłem z trzech powodów: po pierwsze, zwiększają bezpieczeństwo na zewnątrz domu, ponieważ Ty i Twoi goście będziecie mogli  lepiej widzieć ścieżki, wejścia i bramy. Po drugie, oświetlenie elewacyjne  poprawia bezpieczeństwo, ponieważ włamywacze i wandale są mniej skłonni do zbliżania się do twojej posesji,  gdy są wyraźnie widoczni. Trzy imponujące oświetlenie może oświetlić Twój dom, a  zwiększyć jego wygląd i wartość. Te trzy powody są równie ważne, niezależnie od tego, czy mówimy o prywatnej nieruchomości, wynajętym domu, budynku firmy czy lokalu sklepowym.
Lights.co.uk oferuje szeroką gamę oświetlenia zewnętrznego do wyboru. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś dyskretnego, nowoczesnego dzieła sztuki czy nowoczesnego kinkietu, który obejmuje monitoring i detektory ruchu, wejdź i przejrzyj poniższe sekcje.
Wszystkie nasze zewnętrzne kinkiety nie tylko świetnie wyglądają, ale zostały zaprojektowane i wykonane w najwyższej jakości na rynku. Są wydajne, trwałe, odporne na warunki atmosferyczne, mają certyfikat odporności na wodę i zabrudzenia oraz są objęte pełną gwarancją. Odpowiedzieliśmy na niektóre z najczęściej zadawanych pytań na temat naszych kinkietów zewnętrznych poniżej.

W jakich stylach są?

Możesz użyć powyższego filtra, aby zobaczyć światła w jednym lub więcej z tych stylów: antyczny, wiejski, rustykalny, designerski, hotelowy, restauracyjny, przemysłowy, morski, śródziemnomorski, nowoczesny, biurowy, skandynawski, sklepowy i vintage

Czy posiadają czujnik ruchu?

Mamy wiele zewnętrznych kinkietów z  wbudowanymi czujnikami ruchu i czujnikami zmierzchu. Nasi klienci często mówią nam, jak przydatne są te światła i jak bezpiecznie sprawiają, że czują się jako dodatkowa ochrona przed włamaniem i wandalizmem. Podoba im się również to, że światła włączają się zawsze, gdy są potrzebne, na przykład samochód podjeżdża do domu, co jest nie tylko wygodne, ale także bardzo energooszczędne.

Nasza wskazówka: używaj żarówek LED z oświetleniem zewnętrznym z czujnikiem ruchu, ponieważ natychmiast wytwarzają one 100% jasności.

Jakiego rodzaju żarówki najlepiej użyć?

Naszym zdaniem i doświadczenie, LED to zawsze najlepsza droga. Ta technologia znacznie się rozwinęła w ostatnich latach, a diody LED zużywają bardzo mało energii i działają przez wieki. Te światła również zapalają się natychmiast, w przeciwieństwie do innych energooszczędnych żarówek.

Czy żarówki są wbudowane?

Jeśli są to światła LED, prawdopodobnie będą miały wbudowane żarówki. Aby to sprawdzić, zapoznaj się ze specyfikacjami na stronie produktu dla tego światła. Jeśli nie określą typu podstawowego, żarówka zostanie wbudowana o żywotności od 20 000 do 25 000 godzin.

Czy są odporne na warunki atmosferyczne?

To prawda - kinkiety zewnętrzne mają dość szorstki charakter. W zimie, są one narażone na śniegu, lodu i zamrażania zimno - raczej warunki anulowania zaproszenia. Ciągłe zmiany pogody, ekstremalne upały lub ulewne deszcze również mogą naprawdę mieć swoje żniwo. Dlatego kinkiety zewnętrzne są wyposażone w kod, znany jako ochrona przed wnikaniem ( IP ) - np. IP44 lub IP65 - w celu ochrony światła i jego wrażliwej elektroniki.

W zależności od lokalizacji zewnętrzny kinkiet będzie wymagał innego kodu IP. Ważniejszym czynnikiem są jednak warunki pogodowe , na które narażone jest światło, niezależnie od tego, czy jest to bezpośrednie, czy pośrednie. Z tego powodu nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi na pytanie, jakiego kodu IP wymaga Twój kinkiet zewnętrzny. Decyzję należy podjąć indywidualnie dla każdego przypadku.

Oczywiście wszystkie nasze lampy zewnętrzne są odporne na warunki atmosferyczne i posiadają  kod ochrony przed wnikaniem (IP), który pokazuje stopień  ochrony każdego światła przed żywiołami. Spójrz na specyfikacje na stronie produktu dla dwucyfrowego numeru IP - pierwszy reprezentuje ochronę przed ciałami stałymi w skali od 0 do 6, podczas gdy drugi reprezentuje ochronę przed cieczami w skali od 0 do 8. Jeśli ta liczba to 4 lub nowszy możesz zainstalować światło na zewnątrz.

Zabezpieczenie przed wnikaniem cieczy (druga cyfra) zgodnie z IEC 60529:

 • Poziom 1  - chroniony przed kapiącą wodą
 • Poziom 2  - chroniony przed kapiącą wodą, gdy jest przechylony pod kątem 15 °
 • Poziom 3  - zabezpieczony przed spryskiwaniem wodą
 • Poziom 4  - zabezpieczony przed rozbryzgami wody
 • Poziom 5  - chroniony przed strumieniami wody
 • Poziom 6  - chroniony przed silnymi strumieniami wody
 • Poziom 7  - chroniony przed zanurzeniem, do 1 m głębokości
 • Poziom 8  - chroniony przed zanurzeniem, głębokość 1 m lub więcej


Czy te kinkiety są chronione przed wodą morską?

Zalecamy, aby nie wybierać materiałów aluminiowych lub stalowych, jeśli mieszkasz blisko morza. Słone powietrze może powodować korozję i rdzę, więc wybierz  „odporny na korozję”  w powyższym filtrze, aby znaleźć światła wykonane z poli (metakrylanu metylu) (PMMA), wytrzymałego plastiku lub mosiądzu.

Jak zainstalować kinkiet zewnętrzny?

Jeśli nie masz pewności, co robisz, skontaktuj się z wykwalifikowanym elektrykiem, który zainstaluje dla Ciebie oświetlenie. Z drugiej strony są one dość łatwe do rozłożenia i dostarczamy szczegółowe instrukcje krok po kroku dla każdego światła.

Jaka jest odpowiednia wysokość dla zewnętrznego kinkietu?

To zależy od światła i twoich osobistych preferencji. Jeśli jest to światło z czujnika ruchu, będą zalecenia w instrukcji, ale ogólnie rzecz biorąc, powinieneś zamontować swoje światło na wysokości, na której nie będzie Cię oślepiać.

Jak mogę uzyskać szklankę zamienną?

Najlepszym sposobem na uzyskanie części, takich jak szkła zapasowe, jest bezpośredni kontakt z producentem. Jeśli wolisz, możesz skontaktować się z jednym z naszych agentów obsługi klienta  tutaj,  a my skontaktujemy Cię z odpowiednimi osobami.

Czy zewnętrzne kinkiety mogą być zasilane energią słoneczną?

Czy automatycznie kojarzysz oświetlenie słoneczne z dekoracyjnymi elementami? Cóż, jest o wiele więcej! Dzisiaj technologia słoneczna przeszła długą drogę od swoich początków dekoracyjnych i jest również stosowana do praktycznych rozwiązań oświetleniowych, takich jak kinkiety zewnętrzne.

Technologia słoneczna ma wiele imponujących zalet :

 • Brak dodatkowych kosztów energii elektrycznej
 • Nie musisz kłaść żadnych kabli zasilających, co oznacza dla Ciebie mniej wysiłku i stresu
 • Idealny do trudno dostępnych miejsc lub obszarów bez prądu
 • Dzięki czujnikowi zmierzchu automatycznie włączają się, gdy zapada ciemność
 • Może być zainstalowany bez specjalisty
 • Zwykle pozostań oświetlony przez 8-10 godzin w idealnych warunkach

Nasza wskazówka: zawsze należy pamiętać, że światła słoneczne muszą być w pełni naładowane, zanim będą w stanie działać z optymalnymi możliwościami. Najlepiej, aby moduł słoneczny był wystawiony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych - najlepiej skierowany na południe . Czy to nie jest możliwe? Rozważ zastosowanie zewnętrznego kinkietu z oddzielnym modułem słonecznym, który nie jest wbudowany w lampę . Umożliwi to ustawienie światła tam, gdzie jest ono potrzebne, a moduł słoneczny można umieścić tuż za rogiem, aby uzyskać więcej słońca.

Czy istnieją zewnętrzne kinkiety, które emitują światło zarówno w górę, jak i w dół?

Możesz zdecydować, jak chcesz, aby zewnętrzny kinkiet oświetlał ogród lub wejście do domu. Te możliwości są nieograniczone , zwłaszcza gdy na zewnątrz kinkiety są zainteresowane. Jedną z wielu opcji jest światło, które zapewnia oświetlenie zarówno w górę, jak i w dół.

Przy takim świetle możesz zabić dwa ptaki jednym kamieniem - zapewni to nie tylko bezpieczeństwo (tj. Dobre warunki oświetleniowe ), ale także wytworzy piękne akcenty świetlne, gdy promień sięga po ścianie.

Nasza wskazówka: umieść kilka zewnętrznych kinkietów, rozmieszczonych równomiernie, z przodu domu - Twoi sąsiedzi zatrzymają się i będą się gapić!

Menu

Porównaj 0