Opinie o Nas
Skontaktuj się z Nami

Oświetlenie ogrodowe 

Oświetlenie ogrodowe

Oświetlenie ogrodowe to ważny element wyposażenia ogrodu pomoże nie tylko oświetlić ogród lub taras, ale spełnia również funkcję dekoracyjną danej powierzchni. Różne rodzaje oświetlenia tj. lampy stojące, reflektory czy lampy najazdowe i gruntowe doskonale uzupełnią i nadadzą blasku aranżacji ogrodu lub tarasu. Tanie oświetlenia ogrodowe kupisz w Koninie stacjonarnie, lub przez internet na naszej stronie. Zobacz naszą ofertę.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 105 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 105 elementów

Oświetlenie zewnętrzne - teraz to genialny pomysł

Olśniewająca gama oświetlenia zewnętrznego dla domów i firm w Polsce

Od świateł punktowych po oświetlenie ścieżek, wpuszczane oświetlenie podłogowe do oświetlenia słonecznego, oświetlenie stawu i oświetlenie patio - znajdziesz tutaj dokładnie to, czego szukasz, zamawiaj online i otrzymuj wszystko w ciągu kilku dni.

Dlaczego mamy tak wiele rodzajów oświetlenia zewnętrznego? Wiemy, że na zewnątrz twojej nieruchomości jest często większe płótno niż wewnątrz. Oświetlenie wewnętrzne ma zwykle określony cel, ale oświetlenie zewnętrzne nie jest ograniczone do określonego pomieszczenia lub przestrzeni. Oświetlenie zewnętrznej części nieruchomości jest okazją do wyrażenia swojej kreatywności.

Oświetlenie zewnętrzne można wykorzystać do rozjaśnienia widoku z domu lub biura do ogrodu, podkreślając naturalne cechy, drzewa, krzewy i trawnik. W tym celu zalecamy zapoznanie się z naszą szeroką gamą świateł naziemnych i reflektorów niskiego poziomu, które mogą oświetlić kluczowe cechy. Te światła obejmują światła kolczaste, które można wbić w ziemię wzdłuż, na przykład, posadzonej granicy. W nocy światło wpadające przez krzewy i krzaki może być dość dramatyczne. Jeśli masz funkcję wody, mamy światła stawu, które świecą na wodzie lub przez nią.

Mamy oświetlenie do tworzenia pomieszczeń zewnętrznych, a jeśli szukasz czegoś bardziej niezwykłego, zapoznaj się z naszą sekcją Projektowanie zewnętrzne, w której znajdziesz naprawdę wyjątkowe oświetlenie. Innym ważnym powodem korzystania z oświetlenia zewnętrznego jest umożliwienie korzystania z przestrzeni na zewnątrz po zmroku, nie tylko w domach prywatnych, ale także w hotelach, restauracjach, pubach, klubach i biurach. Oczywiście są też aspekty bezpieczeństwa. Światła stawowe sprawiają, że otwarte wody są bezpieczniejsze, podczas gdy obszary publiczne są bezpieczniejsze, gdy są oświetlone przez światła zatopione i stojące. Dobrze oświetlone obszary również zapobiegają przestępczości, a czujniki ruchu są w tym bardzo skuteczne.

Na koniec możesz mieć pewność, że wszystkie nasze lampy zewnętrzne posiadają certyfikat ochrony przed wnikaniem wody i zabrudzeń, co sprawia, że ​​lampy lights.ie są jeszcze bardziej olśniewające.

Jakie rodzaje oświetlenia zewnętrznego dostarczasz?

Na naszej stronie znajdziesz niesamowitą ofertę następujących lamp zewnętrznych:

 • Kinkiety zewnętrzne - lampy przymocowane do płaskich powierzchni pionowych
 • Oświetlenie ścieżek i słupków - w tym nowoczesne, klasyczne i wrażliwe na ruch
 • Światła słupowe - światła jedno- i wielolampowe
 • Reflektory zewnętrzne - słoneczne, PIR, czasowe, halogenowe i LED
 • Oświetlenie słupkowe - specjalizujące się w niskim zużyciu energii
 • Zewnętrzne lampy sufitowe - do stosowania na werandach i werandach
 • Wpuszczone lampy podłogowe - dyskretne i super mocne
 • Oświetlenie słoneczne - ścienne, punktowe, nowatorskie i odstraszające komary
 • Oświetlenie zewnętrzne - niezwykłe światła, które są tak interesujące w ciągu dnia, jak w nocy
 • Oświetlenie tarasowe i patio - oświetlenie, które oświetla i poprawia przestrzeń na zewnątrz
 • Zewnętrzne lampy wiszące - wspaniałe pomysły na oświetlenie wiszące na zewnątrz domu
 • Światła stawowe - mocne, bezpieczne, trwałe i wodoodporne światła
 • Smart Home - lampy zewnętrzne z CCTV i kontrolą aplikacji
 • Akcesoria do oświetlenia zewnętrznego - wszystkie potrzebne połączenia, elementy sterujące, części zamienne i bity

Menu

Porównaj 0